نگرشی نو

به بازارهای مالی

دموی داشبوردهای سهامی خاص

اگر از دو طریق ذیل با داده‌های مالی سر و کار دارید خدماتی کاملاً نوین و کاربردی پیش روی شماست.

تحلیل بازارها:

به کمک سامانه‌های اختصاصی و پویای ما بهره‌وری خود و همکاران را در آنالیز و درک اطلاعات مالی به طور چشمگیری افزایش دهید تا علاوه بر تصمیم‌گیری سریع‌تر، زوایای پنهان داده‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری را آسان‌تر کشف کنید.

فعالیت رسانه‌ای:

دیتاگرافیک‌های خودکار، زمان و انرژی لازم برای آماده‌ سازی تصاویر جهت درج در مجلات، خبرنامه‌ها و پست‌های منظم دوره‌ای را کاهش می‌دهد بنابراین بیشتر تمرکز خود را به تفسیر نتایج معطوف خواهید نمود.

از بخش داشبوردها نمونه‌های موجود را بررسی کرده و گزینه مناسب را به همراه توضیح مختصری راجع به تغییرات دلخواه خود از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید.

دموی داشبورد سهام عدالت

تعرفه‌ها چگونه است؟

در صورتی که یکی از سامانه‌های آماده سایت را انتخاب کرده و نیازی به تغییر نمی‌بینید، حق اشتراک آن در این لینک قابل مشاهده است؛ در غیر این صورت بسته به منابع و زمان لازم برای پیاده‌سازی سرویس، هزینه محاسبه می‌شود.
اگر داشبورد مورد نظر خود را پیدا نکردید شرح کلی آن را به همراه منبع دیتا ایمیل کنید تا بعد از امکان‌سنجی، شرایط و مدت زمان آماده‌سازی به اطلاع شما برسد.

از آن‌جا که سفارش شما تنها توسط کارشناسان مجموعه خودتان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، منابع سخت‌افزاری زیادی مصرف نخواهد شد بنابراین هزینه‌ی اندکی در مقایسه با سامانه‌های مشابه تحت وب پرداخت خواهید نمود.

اسکرول به بالا