سامانه تعاملی

همبستگی سهام

صفحه Pair1 از سامانه همبستگی سهام

معرفی:

دو دارایی متفاوت همواره محرک‌های مشترکی دارند که در تغییر قیمت هر دو دخیل است، حال اگر قدرت یا تعداد عوامل تأثیرگذار چشمگیر باشد وابستگی  دارایی‌ها و احتمال اینکه رفتار قیمت نزدیک به همی از خود نشان دهند بیشتر است.

شناسایی نمادها و شاخص‌هایی که تحرکات قیمتی مشابه دارند به کمک سامانه همبستگی به آسانی فراهم است و در پیش‌بینی‌ها می‌توان از آن کمک گرفت. در توجیه تغییرات دور از انتظار قیمت نیز نمادهای مشابه سرنخ‌های خوبی بروز داده و ریشه‌یابی سریع نوسانات را ممکن می‌سازند.

حتی اگر پارامترهای اثرگذار در تغییر قیمت دو نماد معاملاتی را نخواهیم بدانیم با کمک سابقه همبستگی آن‌ها در دنیای عظیم، بی‌رحم و سراسر شگفتی سرمایه‌گذاری مجهزتر خواهیم بود.

از کجا شروع کنم؟

از این لینک به نسخه دموی رایگان سامانه دسترسی یافته و صفحات و بخش‌های مختلف آن را به طور کامل (اما با نمادهایی محدود) بررسی کنید.
بهترین حالت کار با سامانه از طریق رایانه شخصی است و بخشی از محیط کاربری آن در ویدئوی کوتاه مربوطه نمایان است اما با تلفن همراه نیز اکثر امکانات سامانه در اختیار شماست.

تعرفه‌ها چگونه است؟

هزینه سامانه‌ها در این لینک قابل مشاهده است؛ پس از انتخاب و سفارش سامانه لینک اختصاصی شما آماده و دسترسی تمامی نمادها فعال خواهد شد.

چنانچه درخواست سرویس مشابهی دارید و یا نیاز به تغییراتی در سامانه‌های موجود می‌بینید لطفاً از طریق ایمیل زیر ما را با خبر کنید.

اسکرول به بالا